logo

Koupit kurz

Vyberte si kurz

Aktuálně jsou k dispozici dva kurzy, které si můžete zakoupit. Kurz focení portrétů a glamourKurz zpracování a úprava fotek. Je možné koupit každý samostatně a nebo oba současně za výhodnější cenu.

Po kliknutí na tlačítko "Koupit kurz" budete přesměrování na platební bránu PayPal, kde můžete zaplatit buď přihlášením do svého PayPal účtu a nebo zadáním údajů z platební karty. Ihned po zaplacení dostanete na email odkaz, pomocí kterého dokončíte registraci na tomto webu a získáte tím přístup ke kurzu, který jste si vybrali.

Pokud z nějakého důvodu nechcete platit přes platební bránu PayPal, napište mi na email atelier@tomascoufal.cz a domluvíme se na platbě běžným bankovním převodem.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

 

Aktuální ceny kurzů platí po omezenou dobu. Postupně bude cena stoupat s tím, jak budu přidávat nové příspěvky, takže zakoupením kurzů v tuto chvíli získáte nejlepší cenu a samozřejmě přístup ke všem budoucím příspěvkům bez dalších poplatků.

Kurz focení portrétů a glamour

Cena kurzu: 1 400 Kč

Kurz zpracování a úprava fotek

Cena kurzu: 1 400 Kč

 

Cena obou kurzů současně: 2 500 Kč

 

Všechny kurzy se platí jednorázově a získáváte k nim doživotní přístup. U obou kurzů stále přidávám nové příspěvky a máte k nim samozřejmě okamžitý přístup bez dalších poplatků. Plánuji rozšiřovat nové příspěvky také na základě vašich dotazů a zpětné vazby. Navíc je možné přidávat komentáře, na které aktivně odpovídám a máte tak možnost se na cokoliv ptát.