logo

Informace o focení – Služby

Soukromé focení

Portréty | Smyslný glamour v prádle | Umělecké akty

 

Většina lidí se nerada fotí, protože má strach, že na fotkách budou vypadat špatně. Dokonce má spousta lidí „důkaz“ v podobě fotek z rodinného alba, nebo různých večírků, kde jim to opravdu moc nesluší.
Tyto rodinné fotky se ale nedají srovnat s tím, když se necháte nafotit od profesionálního fotografa, který ví jak vás má uvolnit, poradit s tím, jak se máte postavit a dostane z vás ten nejlepší přirozený výraz. V kombinaci se správným nasvícením pak vznikají fotky, na které se budete s radostí dívat a budete se s nimi chlubit ostatním.

 

Focení pro maturanty

Maturitní tablo | Fotokoutek na ples

 

Tablo můžeme fotit buď v ateliéru, venku, nebo třeba u vás na škole.
Vše záleží na domluvě a jsem schopen se maximálně přizpůsobit vaší třídě. Můžu pomoci i s výběrem tématu a nejsou problém ani složitější fotomontáže.

Fotokoutek nabízím jen na plesy, které se konají v Prostějově. Fotky dostanete jak na DVD tak zároveň jako webovou galerii, kterou můžete jednoduše rozeslat a sdílet.

 

Pro více informací, nebo přesnou cenovou nabídku,
mi prosím napište na email nebo Facebook.

Darujte focení

Nabízím i dárkové poukazy na focení. Poukaz může mít libovolnou hodnotu a můžu vám ho nachystat do druhého dne. V případě zájmu mě kontaktujte.

dárkový poukaz na focení

Tomáš Coufal

Na fotkách je pro mě nejdůležitější výraz a hned potom póza. Nejsem zastánce klasického pózování v prostoru před plátěným pozadím. Mnohem raději lidi fotím u okna, v sedě na zemi, nebo opřené o zeď - fotka pak dává nějaký smysl a působíte na ní mnohem přirozeněji.

Vždy se u focení snažím o přátelskou atmosféru, aby jste se cítili dobře, což je pro výsledek také velmi důležité.

 

Kontakt

Těším se na spolupráci

atelier@tomascoufal.cz

+420 603 919 590

Školní 16, Prostějov