logo

Nabídka pro fotografy

Fotokurz - Portrét a smyslný glamour

Celodenní kurz na kterém vás naučím vše co znám ohledně focení portrétů a glamour. Kurz je vždy individuální, tedy jen s jedním účastníkem, kterému se po celou dobu maximálně věnuji. Místo konání je u mě v ateliéru v Prostějově, kde budeme pracovat hlavně s denním světlem. Ale naučím vás i jak používat blesky a umělé osvětlení tak, aby jste dosáhli přirozeného výsledku (imitace denního světla). Budeme mít k dispozici modelku, která bude profesionálně nalíčená a se kterou budeme celý den pracovat.

Program kurzu:

  • Teorie - seznámení a povídání o tom co od školení očekáváte, vaše zkušenosti, hodnocení dosavadní práce a shrnutí na čem budeme nejvíc pracovat a na co se zaměříme
  • Praxe - největší část kurzu je věnována praxi, tedy individuální focení s modelkou, při kterém vás povedu a budu postupně učit jak vytvořit dobré světlo už ve foťáku, jak komunikovat s modelkou, tipy ohledně pózování, kompozice a vytváření celkové atmosféry na fotce.
    Budeme se věnovat i technickým věcem jako správný výběr objektivu, nastavení foťáku, jak správně pracovat s blesky nebo trvalými světly a podobně.

Co si odnesete:

  • Spustu fotek, které můžete použít do svého portfolia
  • Jistotu při práci se světlem, kterou můžete využít ve kterémkoliv interiéru nebo i exteriéru
  • Budete vědět jak pracovat s modelkou a dostat z ní hezkou, přirozenou pózu a výraz
  • Jak se zlepšovat a hledat stále novou inspiraci

 

Pronájem ateliéru

Nabízím pronájem ateliéru všem fotografům, ať už úplným začátečníkům, nebo profesionálům, kterým se nevyplatí zařizovat vlastní ateliér. Podrobné informace najdete na následujícím odkazu.

Instagram @coufal.foto

Kontakt

Těším se na spolupráci

atelier@tomascoufal.cz

+420 603 919 590

Školní 16, Prostějov