logo

Produktové foto a jiné

Firemní portrét

Pokud potřebujete nafotit portréty vašich zaměstnanců ve firmě, nebo jste podnikal a chcete mít reprezentativní a nenucený business portrét pro váš web či jiné účely, napište mi a určitě se domluvíme.

Produktové foto

Fotografie výrobků nebo produktů pro váš eshop. Je možné se domluvit jen na nafocení a nebo kompletním grafickém zpracování, dodání v potřebných rozměrech, atd.  Při dlouhodobé spolupráci nabízím výhodnější ceny a prvních pár produktů na zkoušku zdarma.

Pronájem ateliéru

Profesionálním ale i amatérských fotografům nabízím svůj ateliér k pronájmu. Více informací ohledně vybavení ateliéru a ceně pronájmu najdete na stránce Pronájem ateliéru

Retuše fotografií

Spolupracuji s ostatními fotografy na retušování jejich fotografií nebo vytváření fotomontáží. Zrovna tak dělám i restaurování starých fotografií, např. z vašeho rodinného alba, které jsou poničené časem. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Tomáš Coufal

Na fotkách je pro mě nejdůležitější výraz a hned potom póza. Nejsem zastánce klasického pózování v prostoru před plátěným pozadím. Mnohem raději lidi fotím u okna, v sedě na zemi, nebo opřené o zeď - fotka pak dává nějaký smysl a působíte na ní mnohem přirozeněji.

Vždy se u focení snažím o přátelskou atmosféru, aby jste se cítili dobře, což je pro výsledek také velmi důležité.

Kontakt

Těším se na spolupráci

atelier@tomascoufal.cz

+420 603 919 590

Školní 16, Prostějov